Nasze oddziały

Elektrownia Bełchatów świętuje w tym roku jubileusz 40-lecia powstania. Najważniejsze uroczystości odbędą się podczas Dnia Energetyka 2015.

Tradycyjnie, centralne obchody Dnia Energetyka w spółce PGE GiEK odbędą się 14 sierpnia w Bełchatowie. Zainauguruje je msza w intencji energetyków w Kościele Parafialnym pw. Zesłania Ducha Świętego. Następnie odbędzie się przemarsz ulicami miasta i uroczysta akademia w Hali Widowiskowo-Sportowej.

Dzień Energetyka i jubileusz bełchatowskiej elektrowni będą okazją do organizacji wielu imprez towarzyszących. Rozpoczną się one już 8 sierpnia meczem pomiędzy reprezentacją dyrekcji Elektrowni Bełchatów i reprezentacją związków zawodowych działających w elektrowni. W tym dniu odbędzie się również festyn rekreacyjny na placu przy MCK PGE Giganty Mocy. Mieszkańcy mogą liczyć na wiele atrakcji, a gwiazdą dnia będzie zespół Kombii.

Imprezy kulturalne, sportowe i rekreacyjne odbywać się będą w sierpniu i we wrześniu. Szczegółowy kalendarz imprez znajdziecie Państwo na załączonym plakacie.

Zapraszamy do udziału!

 

elbelchatow_site