2007

* Finansowanie inwestycji w Elektrowni Bełchatów uznano za najlepszą transakcją finansową w sektorze elektroenergetycznym w Europie w 2006 roku. „Euromoney Project Finance Magazine”, prestiżowe wydawnictwo finansowe o międzynarodowym zasięgu, uznał transakcję finansowania udzielonego Elektrowni Bełchatów na realizację programu inwestycyjnego, za najlepszą europejską transakcję w sektorze elektroenergetycznym w roku 2006.

* Elektrownia Bełchatów uzyskała tytuł Filar Polskiej Gospodarki województwa łódzkiego w podsumowaniu czwartej edycji plebiscytu „Filary Polskiej Gospodarki 2007”. Ranking, prowadzony przez „Puls Biznesu” i Caface Poland, jest wyznacznikiem pozytywnego wizerunku firm wśród społeczeństwa. Zwycięzcy wyłonieni zostają przez mieszkańców województw, oddających swe głosy przy pomocy sms-ów oraz Internetu, a także przez lokalne samorządy, instytucje społeczne i organizacje gospodarcze.

* Elektrownia Bełchatów została uhonorowana nagrodą w kategorii Prenumerator Roku w ramach konkursu „Partner Roku 2007” organizowanego przez firmę RUCH S.A.

elbelchatow_site